I found myself in Wonderland.

Listopad 2012

Outfit#2

30. listopadu 2012 v 18:59 | Li* |  Outfity.
Hmmmm. Zítra je prosinec a já řekla, že budu dávat outfity alespoň jeden za měsíc, no, tak přidávám další. Snad se bude líbit.

Triko je ze Stradivariuse, legíny z Haemka, svetr z Haemka a šátek už byl v minulém outfitě. Pohodlý outfit))

Indie nails.

30. listopadu 2012 v 18:29 | Li* |  Inspirace.
Fúúúúú. Pátek! Konečně! Dneska ráno jsem myslela, že do tý ........ a ........... školy nevstanu! Jak já tam chodim s odporem! Sice když mi de po x staletích matika, tak mi jako nepůjde francouzština??? Á to mě tak deprimuje! :D No, tak našla jsem na internetu úplně (podle mě) úžasný návod na nehty. So check it out!


Forest.

27. listopadu 2012 v 18:59 | Li* |  Fotky.
Fotky z prázdnin s kamarádkou, ona je blááázen do stmívání a tak jsme šly spolu do lesa a fotily se jako víly? Možná? :D Nevím to správně slovo, ale mám z těch fotek radost))

Like a Bella Swan)Tak, to jsme my v lese, líbí se vám ty fotky? Budu ráda za názory))

Such a normal person.

27. listopadu 2012 v 18:39 | Li* |  Diary.
Hmm. Hlavou mi lítá takových myšlenek, které bych chtěla sdělit, vyjádřit, ale pak si sednu a řeknu si, kde mám sakra začít. Asi od rána. Zvoní budík, nevědomky místo toho, abych dala ,,dřímat'' tak ho úplně vypnu. Přiletí máma, že jsem zaspala, letim z postele ke skříni a opět ta jedna a ta samá otáza: Co si mám vzít na sebe? Originálně, neoriginálně? Fajn, vezmu si džíny a triko. Koupelna, vzít make-up a zakrít ty tmavé černé kruhy pod očima aby nebylo vidět, jak špatně jsem se vyspala. Škola, radost se střídá se smautkem či vztekem ze známek. Konec, je tu oběd, ahá, nedá se to moc jíst, odnést tác a jít do centra města, čekat na auto, abych mohla jet domů, popřípadně čekání na autobus abych se dostala na dramaťák, doma si sednout a bezmyšlenkovitě koukat na nějakou blbost v televizi a najednou hele ono už je 7 hodin! A zase věci do školy. Přijel táta 2, štěstí, že jsme zase kompletní. 1O hodin, fajn, má se spát, ne dělat věci do školy. A konečně opět postel většinou kolem 11 hodin v noci, aby se mohly zase zítra zakrývat ty super úžasně kruhy pod očima. Mám se fájn)) Tak obyčejný život, nebo ne?
Li*.


Indie t-shirt.

11. listopadu 2012 v 14:09 | Li* |  Inspirace.
Krásný, na léto, nebo si přeš jiné tričko v zimě, moc se mi líbí, tenhle nápad.


Obyčejné tílko proměněné, v módní a originální :)

Life?

11. listopadu 2012 v 13:39 | Li* |  Diary.
Život, jedna věc, která vám umožňuje smát se, brečet, řvát, zpívat, tančit nebo jen sedět a přemýšlet, co to je život. Já si myslím, že každý bude mít život takový jaký si zaslouží nebo takový, který si vytvoří sám za sebe. Když se vám nelíbí, jak žijete, tak si ho můžete do jisté míry změnit, ale stejně nezměníte třeba to, kdo jsou vaše rodiče, vaši barvu pleti, nezměníte se jen tak z bělocha na černocha nebo na asijata. Prostě se narodíte tak tak a tak. Rozdají vám karty, které už nemůžete vyměnit, můžete jen hrát. A je to hra, kde nemáte devět nebo více životů, máte jen jeden a vy s ním musíte nějak hrát. Mé karty jsou každý den jiné. Oboustrané a každý den mám tedy jiné pocity, smutek, radost, pláč, smích, závist, dobročinnost... Jen je neumím moc dobře ovládat, někdy se sklobí smutek se závistí, někdy vztek s radostí.. Život je ale velmi cenná hra, která má u každého trochu odlišné pravidla, proto je to to nejtežší, co kdy můžete dělat. Přežívat.


Náramek.

10. listopadu 2012 v 14:59 | Li* |  Inspirace.
Možná, že toto už jste viděli, mě to přijde ale tak moc krásný, že to musím dát ještě sem :)

Je to opravdu jednoduché a myslím, že je to super doplněk ;)

Li*

10. listopadu 2012 v 14:39 | Li* |  Fotky.
Přidám sem pár fotek, abyste měli alespoň trošku představu kdo vám tu sem píše.. Fotky fotila moje nejtalentovanější, nejlepší a nejkrásnější kamarádka Adél. Najdete jí zde: iamfox.blog.cz.


Outfit#1

10. listopadu 2012 v 12:49 | Li* |  Outfity.
Bonjour! Máme tu sobotu (juchů) a já jsem vyfotila první outfit na tomto blogu, je to jedno z mých nejoblíbenějších triček. Je to tričko z Iron fist (logo je vpravo nahoře). Když se bude líbit, tak napište a já budu přidávat další oufity, ještě nemám moc blog zorganizovaný, ale počítám s tím, že outfity by tu mohly být alespoň jeden za měsíc :).


Tak, tričko jak už jsem říkala z Iron fist a pod ním je proužkaté triko z Camieu, šátek je haemka a legíny z Promodu.

Ombre nails.

9. listopadu 2012 v 23:09 | Li* |  Inspirace.
Cheche, tak ono je jedenáct hodin v noci a já budu přidávat návod na nehty, tak proč né že? :D No, nicméně, tenhle návod se mi moc líbí, přijde mi poměrně jednoduchý a ty ''Ombre'' se mi celkem líbí. Zítra to zkusím.. Snad, když budu stíhat.. Nebo že bych začala v jedenáct v noci.... Ne, to neni nejlepší nápad.


Salut, Elle!

9. listopadu 2012 v 19:39 | Li*
Salut, elle! (=Ahoj, Elle!),
takže, já se jmenuji Lia, ale na blogu budu Li*. Miluji filmy od Tima Burtona, focení, dramatický kroužek, výtvarku, angličtinu, francouštinu, jídlo, spánek... Dalo by se říct, že jsem založená spíše umělecky než-li matematicky, nebo fyzicky :) Na tomtu blogu můžete očekávat právě vše co mám ráda, moje outfity, názory, fotky, možná i nějakou grafiku.. Nebude to nějaký blog na to, abych tady denně seděla a hlavně ať něco přidám... Spíše, tak jak se mi bude chtít, takže, doufám, že se tenhle blog nějak alespoň trošku uchytí, ale nejde mi o čísla, jen chci aby sem třeba někdo chodil rád a tak...